Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy na wykład prof. Andrzeja Rucińskiego z amerykańskiego University of Hampshire

Zapraszamy na wykład prof. Andrzeja Rucińskiego (na zdjęciu z lewej) z amerykańskiej uczelni University of Hampshire, zatytułowany „Disruptive microelectronics”. Odbędzie się on w czwartek (5 stycznia 2012 r.) o godz. 11:15 w sali konferencyjnej Kampusu Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej 147 we Wrocławiu.

Wstęp na wykład prof. Andrzeja Rucińskiego jest wolny, a uczony poprowadzi go w języku angielskim. Poniżej znajdą Państwo abstrakt wykładu prof. Rucińskiego.

Disruptive microlectronics – abstrakt wykładu

Na wykład można się zgłaszać też przez fanpage EIT+ na Facebooku.

Prof. Andrzej Ruciński
obecnie wykłada na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki oraz w Centrum Nauk Kosmicznych amerykańskiego University of Hampshire. Jest też założycielem i dyrektorem uczelnianego Laboratorium Niezawodności Infrastruktur Krytycznych, a w przeszłości był m.in. członkiem Rady Departamentu Stanu USA (Fulbright National Screening Committee), a także wykładowcą na Politechnice Gdańskiej.

Wykładowca University of Hampshire reprezentuje grupę „transatlantyckich profesorów”, określającą rolę środowiska akademickiego w erze globalnej inżynierii, innowacji, technologii i rozwiązań edukacyjnych. Jego kariera akademicka objęła zasięgiem USA, a także Europę (Francja, Niemcy, Węgry, Polska, Rosja i Ukraina) oraz Azję (Indie, Kazachstan). Prof. Andrzej Ruciński w trakcie swojej kariery zawodowej realizował też projekty związane z przemysłem „high technology” oraz z organizacjami pozarządowymi – od szczebla państwowego (National Infrastructure Institute w USA), aż do poziomu globalnego (NATO, ONZ).

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Andrzeja Rucińskiego we Wrocławskim Centrum Badań EIT+.

Nota biograficzna prof. Andrzeja Rucińskiego na stronie internetowej University of Hampshire.

fot. University of Hampshire.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 07.07.2014
plusfontminusfontreloadfont