Print Friendly, PDF & Email

Zapraszamy przedsiębiorców na seminarium marketingowe w EIT+

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Market & Sell Products and Services in the US More Effectively”, które odbędzie się 30 maja 2011 r. (poniedziałek) na Kampusie Pracze przy ul. Stabłowickiej 147/149 we Wrocławiu. 

Dr Emerson SmithAdresowane do pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia i Dolnego Śląska zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z USA, dr Emerson Smith – renomowany amerykański socjolog i strateg organizacyjny, znawca zagadnień marketingowych.

Prowadzone w sposób interaktywny spotkanie pozwoli uczestnikom poznać techniki zwiększania efektywności marketingu i sprzedaży stosowane w Stanach Zjednoczonych. Pomoże też znaleźć odpowiednie sposoby przełożenia najlepszych amerykańskich wzorców na potrzeby firm, uwzględniając indywidualne style zarządzania.

Dr Emerson Smith opowie również, jak usprawnić proces komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, a także jak zoptymalizować go, skupiając się na krótko– i długoterminowym marketingu. Ta wiedza z pewnością okaże się bardzo przydatna w praktyce działania dolnośląskich przedsiębiorców.

Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim. By wziąć w nim udział, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej EIT+. Pod tym adresem znajdą też Państwo wszelkie informacje na temat seminarium dr. Emersona Smitha.

Informacje organizacyjne

Ostateczny termin rejestracji: 24 maja 2011 r.
Formularz rejestracyjny: Kliknij
Osoba do kontaktu: Daria Lewandowska
Adres e-mail: daria.lewandowska@eitplus.pl
Język, w którym prowadzone będzie seminarium: angielski.
Wstęp wolny.

Program seminarium dr. Emersona Smitha

08:30 – 09:00 Powitanie
09:00 – 09:15 Wprowadzenie i przegląd zagadnień
09:15 – 09:45 Korzyści płynące z dobrze przemyślanego planu marketingowego
09:45 – 10:00 Tworzenie indywidualnej tożsamości i marki firmy
10:00 – 10:15 Kierunki rozwoju długoterminowych relacji
10:15 – 10:30 Networking i partnerstwo: kto, jak, dlaczego, kiedy
10:30 – 11:00 Przerwa
11:00 – 11:15 Przegląd praktyk marketingowych stosowanych w USA
11:15 – 12:00 Case study – praktyki marketingowe i sprzedażowe małych oraz średnich przedsiębiorstw z Wrocławia oraz Dolnego Śląska
12:00 – 13:00 Lunch
13:00 – 13:15 Podsumowanie porannej sesji warsztatu
13:15 – 13:45 Sprzedaż versus marketing
13:45 – 14:00 Marketing przez Internet, telefon, listy i bezpośredni kontakt
14:00 – 14:15 Jak wybrać prospekt spośród wielu suspektów
14:15 – 14:30 Współpraca z dotychczasowymi klientami
14:30 – 14:45 Sposoby zachowań wobec konkurencji
14:45 –   15:15 Przerwa
15:15 – 15:45 Skuteczne sposoby finalizowania transakcji
15:45 – 16:30 Podsumowanie, materiały, pytania
16:30   Zakończenie

WIĘCEJ

 

we Wrocławiu. 
Adresowane do pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia 
i Dolnego Śląska zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z USA, dr Emerson Smith – renomowany amerykański socjolog i strateg organizacyjny, znawca zagadnień marketingowych. 
Prowadzone w sposób interaktywny spotkanie pozwoli uczestnikom poznać techniki zwiększania efektywności marketingu i sprzedaży stosowane w Stanach Zjednoczonych. Pomoże też znaleźć odpowiednie sposoby przełożenia najlepszych amerykańskich wzorców na potrzeby firm, uwzględniając indywidualne style zarządzania. 
Dr Emerson Smith opowie również, jak usprawnić proces komunikacji zewnętrznej 
i wewnętrznej, a także jak zoptymalizować go, skupiając się na krótko– i długoterminowym marketingu. Ta wiedza z pewnością okaże się bardzo przydatna w praktyce działania dolnośląskich przedsiębiorców. 
Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim. By wziąć w nim udział, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.port.org.pl/pl/marketing_workshop_for_wroclaw_-amp;_lower_silesia_smes/2151/. Pod tym adresem znajdą też Państwo wszelkie informacje na temat warsztatu dr. Emersona Smitha. 
Informacje organizacyjne
Ostateczny termin rejestracji: 24 maja 2011 r.
Formularz rejestracyjny: Kliknij
Osoba do kontaktu: Daria Lewandowska
Adres e-mail: daria.lewandowska@eitplus.pl
Język, w którym prowadzony będzie warsztat: angielskiAdresowane do pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia i Dolnego Śląska zajęcia poprowadzi wybitny specjalista z USA, dr Emerson Smith – renomowany amerykański socjolog i strateg organizacyjny, znawca zagadnień marketingowych. Prowadzone w sposób interaktywny spotkanie pozwoli uczestnikom poznać techniki zwiększania efektywności marketingu i sprzedaży stosowane w Stanach Zjednoczonych. Pomoże też znaleźć odpowiednie sposoby przełożenia najlepszych amerykańskich wzorców na potrzeby firm, uwzględniając indywidualne style zarządzania. Dr Emerson Smith opowie również, jak usprawnić proces komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, a także jak zoptymalizować go, skupiając się na krótko– i długoterminowym marketingu. Ta wiedza z pewnością okaże się bardzo przydatna w praktyce działania dolnośląskich przedsiębiorców. 

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Opublikowano: 18.10.2014
plusfontminusfontreloadfont